ProFity stosujesz wyższe plony uzyskujesz!

Konkurs

Krok 1​

Wypełnij formularz

Imię jest wymagane
Nazwisko jest wymagane
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Numer telefonu jest nieprawidłowy
Kod pocztowy jest wymagany
Wielkość uprawy brokułów jest nieprawidłowa
* - Pole wymagane

Krok 2

Zalety są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Kołodzieja 11, w celu przesyłania i przekazywania mi informacji handlowych, treści marketingowych oraz w celach statystycznych.

Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania i przekazywania informacji handlowych, treści marketingowych oraz w celach statystycznych na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB Sp. z o.o. sp. j. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Kołodzieja 11. Aby skontaktować się z nami, prosimy wysłać wiadomość na adres e-mail: office@adob.com.pl lub zadzwonić pod numer tel. 61 650 31 66. Pana/Pani dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od daty przekazania lub maksymalnie do czasu cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek przesyłania i przekazywania informacji handlowych oraz treści marketingowych. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi przesyłanie i przekazywanie informacji handlowych i treści marketingowych. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są hostingodawcy, dostawcy usług mailingowych i SMS oraz agencje reklamowe.

* - Pola wymagane

Dziękujemy za udział w konkursie. Na podany adres e-mail wysłaliśmy link weryfikacyjny. Zaloguj się do poczty i kliknij w link aby potwierdzić swój udział w konkursie.

Zobacz Regulamin konkursu >