Strona wykorzystuje pliki cookies w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w "Polityce Prywatności".

Dział sprzedaży krajowej

SEKTOR ROLNICZY

   


Dyrektor ds. Sprzedaży
Błażej Chudziński
tel: 609 484 684
b.chudzinski@adob.com.pl

     
     
   


Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży
Robert Nowak
tel.: 609 484 682
robert.nowak@adob.com.pl

     
     
   


Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży Region Północny
Piotr Gawroński
tel.: 603 584 459
p.gawronski@adob.com.pl

     
   


Product Manager
Michał Kochański
tel.: 609 480 175
michal.kochanski@adob.com.pl

     

SEKTOR OGRODNICZY

   


Przemysław Kucharczyk
tel: 609 484 808
p.kucharczyk@adob.com.pl

     
   


Małgorzata Szmulewicz
tel: 61 887 95 18
malgorzata.szmulewicz@adob.com.pl

     

SEKTOR WARZYWNICZY

   


Włodzimierz Prus
tel: 609 481 878
wlodzimierz.prus@adob.com.pl

     

SEKTOR NAWOZÓW DOGLEBOWYCH

   


Jerzy Mieloch
tel: 609 484 685
jurek.mieloch@adob.com.pl

     
   


Remigiusz Waligóra
tel: 785 057 661
remigiusz.waligora@adob.com.pl

     
   


Michał Mnichowski
tel: 785 058 391
michal.mnichowski@adob.com.pl

     

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Bartosz Błasiak
tel: 785 054 674
bartosz.blasiak@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Krzysztof Zdrojewski
tel: 785 050 639
krzysztof.zdrojewski@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Bogdan Celej
tel: 609 480 097
bogdan.celej@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Grzegorz Szpunar
tel: 785 055 498
g.szpunar@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Robert Nowak
tel.: 609 484 682
robert.nowak@adob.com.pl

     
   


Waldemar Gaca
tel: 603 584 573
waldek.gaca@adob.com.pl

 

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Dariusz Figasiński
tel: 609 480 585
dariusz.figasinski@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Paweł Jobczyk
tel: 609 480 168
pawel.jobczyk@adob.com.pl

 

 

   

Jakub Stachowski
tel: 785 054 606
jakub.stachowski@adob.com.pl

 

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Zbigniew Całus
tel: 785 05 42 00
zbigniew.calus@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Krzysztof Piwkowski
tel: 609 484 683
k.piwkowski@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Piotr Gawroński
tel: 603 584 459
p.gawronski@adob.com.pl

 

Przestawiciel w twoim powiecie

   


Paweł Grabowski
tel: 785 058 360
pawel.grabowski@adob.com.pl