Aktualności

Kategoria: ADOB ogólne

Umowa ADOB z Nouryon

Podpisana została Przedwstępna Warunkowa Umowa Sprzedaży udziałów firmy ADOB globalnemu liderowi w dziedzinie chemii specjalistycznej, firmie Nouryon.

“Dodanie biznesu ADOB do portfolio Nouryon jest doskonałą, strategiczną szansą dla naszej firmy” – powiedział Charlie Shaver, prezes i dyrektor generalny Nouryon. “Transakcja ta potwierdza nasze zaangażowanie w sprawy naszych klientów z branży rolniczej i spożywczej. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pracowników i klientów ADOB w rodzinie Nouryon.”

“Dzięki silnemu naciskowi na techologię i innowacje obejmujące biodegradowalne mikroelementy, nawozy specjalistyczne i marki własne, możliwości ADOB są doskonałym uzupełnieniem istniejących możliwości Nouryon w zakresie odżywiania roślin” – powiedział Larry Ryan, wiceprezes wykonawczy i prezes regionu Ameryka w Nouryon.

“To połączenie jest dla ADOB doskonałą szansą do wykorzystania dużej, globalnej organizacji, aby przejść do następnego etapu naszego rozwoju” – powiedział Adam Nawrocki, właściciel i dyrektor generalny ADOB. ” Cieszę się, na możliwość wspierania połączonej firmy w jej działaniach w nadchodzących miesiącach.”

Przewiduje się, że transakcja zostanie zakończona do końca 2022 roku, pod warunkiem uzyskania wymaganych zgód i spełnienia warunków zamknięcia.

Pełna informacja prasowa dostępna w pliku PDF