O firmie

O mikroelementach wiemy wszystko. Produkujemy innowacyjne nawozy. Dla wszystkich upraw. W Polsce i na świecie. Od 30 lat.

Jesteśmy największym producentem nawozów dolistnych w Polsce i ich znaczącym eksporterem do ponad 80 krajów na świecie. Nasze nawozy spełniają najwyższe kryteria jakościowe, zostały opracowane przy współpracy z czołowymi jednostkami naukowo-badawczymi oraz są produkowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych, unikatowych i opatentowanych technologii.

W swojej ofercie posiadamy nawozy jedno- i wieloskładnikowe, płynne, krystaliczne oraz mikrogranulowane, przeznaczone do stosowania we wszystkich uprawach polowych, sadowniczych, warzywniczych oraz uprawach hydroponicznych; stosowane dolistnie, doglebowo i w fertygacji.

Produkujemy innowacyjne, biodegradowalne, jednoskładnikowe chelaty ADOB® IDHA, chelaty ADOB® HBED, ADOB® EDTA i ADOB® DTPA, nawozy wieloskładnikowe NPK z dodatkiem mikroelementów schelatowanych IDHA, EDTA lub DTPA oraz płynne nawozy do nawożenia borem i molibdenem.

Oferujemy także nawozy do doglebowego, rzędowego nawożenia roślin oraz mikrostartery. Jesteśmy światowym liderem w produkcji saletry wapniowej, azotanu magnezu oraz siarczanu magnezu.

Opracowana przez nas innowacyjna technologia 2.0, zastosowana w produkcji nawozów Basfoliar® 2.0 i ADOB® 2.0, znacznie poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania naszych nawozów.

Jako uznany producent nawozów współpracujemy z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi firmami handlowymi i dystrybucyjnymi w zakresie produkcji marek własnych, a także nawozów wyłącznościowych ściśle dopasowanych do wymagań glebowych, klimatycznych i roślinnych rynków docelowych.

Nawozy ADOB® są obecne na wszystkich najważniejszych rolniczych rynkach na świecie.

Zespół

ADOB® to przede wszystkim ludzie – zespół ponad 400 oddanych pracowników, bez których nasz sukces byłby niemożliwy. Profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm każdego z nas powoduje, że rozwijamy się i osiągamy wyznaczone cele. Codziennie rozmawiamy z naszymi klientami w Polsce i za granicą, wysyłamy do naszych odbiorców setki ton towarów, aktywnie pracujemy nad rozwojem i ulepszaniem naszych produktów i optymalizacją procesów – po prostu jesteśmy tutaj i wspólnie tworzymy historię naszej firmy!

Daniel

Jestem w ADOB® od 15 lat, sprawuję nadzór nad magazynami i sprawnym zarządzaniem operacjami na tysiącach ton surowców, półproduktów i produktów.

Anna

Pracuję w ADOB® od 20 lat, odpowiadam za logistykę krajową i kontakt z polskimi klientami, dbam, by nasze nawozy docierały do wszystkich odbiorców na czas.

Jakub

Jestem doradcą terenowym i pracuję w ADOB® od 3 lat – każdego dnia doradzam rolnikom, jak prawidłowo nawozić uprawy i stosować nasze produkty.

Magda

Od 15 lat kieruję działem kontroli jakości, codziennie dbam o to, aby produkty opuszczające naszą firmę miały właściwe parametry i najwyższą jakość.

Tomasz

Od 5 lat jestem technologiem chemicznym w ADOB® i każdego dnia doglądam, aby produkcja naszych nawozów przebiegała bez zakłóceń i zgodnie z najwyższymi standardami.

Magda

Prawie od 18 lat pracuję w dziale badań i rozwoju nad udoskonalaniem i rozwojem naszych produktów, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania klientów w różnych częściach świata.