Pracownik Produkcji

Oferta pracy

Kołodzieja 11, Nowe Miasto, Poznań
Praca zmianowa: tak, 3 zmiany
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek – piątek), sobota, niedziela, święta
Godziny pracy: możliwe nadgodziny, praca w ruchu ciągłym: 2 dni I zmiana (6:00-14:00), 2 dni II zmiana (14:00-22:00), 2 dni III zmiana (22:00-06:00), 2 dni wolnego.
Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
Tryb wypłaty: miesięczna
System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny
Wymagane języki: polski

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie poszczególnych procesów pakowania wyrobów gotowych;
  • Obsługa innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym – ruch ciągły
  • W przypadku obcokrajowców – komunikatywny język polski w mowie i piśmie.

  • Wykształcenie średnie;
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnicy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozbudowany i motywacyjny system wynagrodzeń (m.in. premia do wypłaty, nagrody świąteczne i dodatek zmianowy);
  • Wynagrodzenie na start uzależnione od umiejętności i posiadanych uprawnień;
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Benefity takie jak karta MultiSport;
  • Możliwość uzyskania uprawnień;
  • Pakiet szkoleń wdrażających;